Wiedza

Targi, wystawy – przygotowanie do sezonu

Tegoroczna zima (kalendarzowa) jest dla nas niezwykle łaskawa. Śnieg – tylko w górach, mróz – chwilowy, więc powoli przygotowujemy się do nowego sezonu. Jednak styczeń i luty to miesiące, w których możemy zaczerpnąć oddechu jak i dowiedzieć się, co nowego  może czekać nas w nadchodzącym ogrodniczym okresie. 

Jest to zatem najlepszy czas na różnorodnego rodzaju tragi, wystawy, konferencje, spotkania. My również mieliśmy okazję wziąć w nich udział zarówno jako odwiedzający i zwiedzający, jako partnerzy takich wydarzeń czy wystawcy (głównie z krzewami formowanymi). Różnego rodzaju targi były dla nas okazją do zapoznania się z bogatą ofertą na nadchodzący sezon, z nowościami i gadżetami zarówno do ogrodu jak i do domu, z roślinami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi, dekoracjami, pomysłami, aranżacjami itp. 

Dla nas jako wystawców wyznacznikiem rozpoczęcia nowego sezonu są targi Gardenia. Jeżeli byliście, dziękujemy za rozmowy, spotkania, zainteresowanie, wszelkie uwagi i sugestie. 

Życzymy Wam oraz sobie, aby kolejny sezon, był dla Was czasem pełnym sukcesów, ale także spotkań i rozmów, co będzie przejawiało się w Waszych zielonych realizacjach:)