Wiedza

Targi Ogrodnicze Gardenia 2018 już za nami!

Sezon wiosenny zbliża się wielkimi krokami. Mimo, że pogoda jest iście zimowa, przygotowania trwają. My również w miniony weekend mogliśmy poczuć już jej pierwszy smak. W dniach 22-24 lutego Poznaniu miały miejsce Targi Ogrodnicze Gardenia.

Jest to wydarzenie o szczególnej randze. Spotykają się tam ludzie związani z ogrodnictwem – wystawcy oraz ich odbiorcy. Targi są doskonałym miejscem, w którym pojawiają się producenci roślin, sprzedawcy, dostawcy usług, architekci, inwestorzy – wszyscy ci, którym branża ogrodnicza jest niezwykle bliska.

My również wzięliśmy udział w tym wydarzeniu, prezentując nasze krzewy formowane (www.m-krzewy.pl) oraz meble ogrodowe z teku (www.mteak.pl). Dzięki temu mogliśmy zauważyć, że asortyment ten cieszy coraz większą popularnością. Potencjalni klienci szukają tego, co będzie wyróżniało ich ogrody, spełniało ich oczekiwania estetyczne oraz (jak w przypadku mebli) funkcjonalne.

Będąc w takim miejscu jak targi ogrodnicze zarówno wystawcy jak i klienci zdobywają nową wiedzę, pozyskują informacje. To idealne miejsce, by nawiązać nowe relacje, stworzyć nowe możliwości współpracy.

Trzy dni niezwykłego wydarzenia ogrodniczego pokazują, że zaczynamy podchodzić do naszych zielonych przestrzeni w sposób profesjonalny i odpowiedzialny.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko – inwestorom, sprzedawcom, klientom. Cieszymy się, że nasza oferta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Rozmowy z Państwem, pytania, wskazówki, są dla nas motorem do dalszych działań. Mamy nadzieję, że przełoży się to również na obustronną, owocną współpracę.