Wiedza

Międzynarodowa Wystawa “Zieleń To Życie” – Warszawa 2018

Ciepły wrzesień już za nami, rozpoczęła się kalendarzowa jesień i październik. Czas pędzi, a my chcemy jeszcze raz przenieść się i powspominać Międzynarodową Wystawę “Zieleń To Życie”, w której  wzięliśmy po raz kolejny udział.

Wystawa odbywająca się z początkiem września to niewątpliwie wielkie wydarzenie w branży ogrodniczej. Możliwość spotkań z potencjalnymi klientami, wymiana doświadczeń, zapoznanie się z nowościami związanymi z działalnością szkółkarską, poznawanie trendów, asortymentu roślinnego, rozwiązań technicznych itp.

My również przygotowaliśmy dla Was nasze stoisko zarówno z krzewami formowanymi jak i meblami tekowymi. Zaprezentowaliśmy Wam to, co może uczynić ogród wyjątkowym i niepowtarzalnym, a jednocześnie pełnym klasy, elegancji. Cieszymy się, że tak licznie odwiedzaliście nasze stoisko. Dziękujemy  za zainteresowanie, każde ciepłe i miłe słowa. Był to dla nas czas, podczas którego dowiedzieliśmy się jakie są oczekiwania klienta. Pozwoli nam to lepiej poznać potrzeby rynku, a tym samym rozwijać zawodowe kompetencje.

“Zieleń To Życie” to miejsce, w którym pasja spotyka się pracą zawodową, to rośliny, ogród i… po porostu zieleń.